Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Akva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine Tüketici Kalite Ödülü

Mutlu Gülümsemelerin Mimarı Akva Dente Uluslararası Tüketici Kalite ve Hijyen Ödülü

19 Temmuz’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen 33. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi’nde ”Yılın Güven Veren Marka” ödülünü Akva Dent ailesi adına Dr. Muhyettin Yılmaz aldı.

33. Uluslararası Tüketici Zirvesi gala gecesi ve ödül töreni Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti. İş, sanat ve medya dünyasından birçok önemli ismin katıldığını gecenin sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu yaptı.

Açılış konuşmasını Lob’in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun gerçekleştirdiği 33. Uluslararası Tüketici Zirvesi, yurtiçi ve yurt dışından değerli konukların ağırlandığı zirvede, dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisinden biri olma yolunda ilerleyen Türkiye’nin, imalat ve hizmet sektöründe kalite adına gelmiş olduğu yer kamuoyuyla paylaşılırken zirvede ”tüketici alışkanlıklarına pandemi etkisi ve hijyen konuşuldu.

DR.MUHYETTİN YILMAZ: TÜRKİYE’DE KALİTELİ İŞLER YAPILABİLİYOR

Beylikdüzü’nde özel bir Diş Polikliniği olan Akva Dent Ağız ve Diş Polikliniği, ”uzman ve tecrübeli hekimleriyle” %100 hasta memnuniyeti sağlayan bir marka olarak hizmet vermektedir. Mutlu gülümsemelerin mimarı olan Akva Dent ailesi adına ödül alan Dr. Muhyettin Yılmaz ”Türkiye’de sağlık sektörü kalitenin zirvesinde. Yurtdışından gelen insanlara diş ve diş estetiği konusunda hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Türkiye’de kaliteli işler yapılabiliyor.” diyerek kürsüde düşüncelerini ifade etti.

33. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi’nin yapıldığı Sait Halim Paşa yalısında Akva Dent’in başarısını Akva Dent ailesinden Dr. Muhyettin Yılmaz ve Ümit Efe, Lonca Medya mikrofonlarına anlattı.

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku