Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Av.Mehmet Yalım Milli ve Yerli Aday Adayı

Büyük İç Anadolu Platformu Genel Başkanı Av.Mehmet Yalım İç Anadolu Platformu Gençleri ve Basın Mensuplarının katılmış olduğu toplantıda İstanbul 3. Bölgeden AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı.

Büyük İç Anadolu Platformu Genel Başkanı Av. Mehmet Yalım Büyük İç Anadolu Platformu gençleri ile birlikte coşkulu bir şekilde bir araya gelen Yalım, İstanbul 3.Bölgeden AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Av.Mehmet Yalım İstanbul 3.Bölge AK Parti Aday Adaylığımı Açıklıyorum

İç Anadolu olarak İstanbul’da 7 milyona yakın vatandaş olduğuna vurgu yapan Yalım, İç Anadolu bölgesi olarak temsiliyette yeterli bir ilginin olmadığınada değinerek, Federasyonlardan, derneklerden ve iç anadolu bölgesindeki hemşehrilerimizden gelen yoğun baskının sonrasında bizlerde elimizi taşın altına koyduk, iç anadolu bölgesindeki hemşehrilerimiz temsilcisi olarak, Büyük İç Anadolu’nun sesini duyurmak için yola çıkıyorum. Böylesine önemli bir dönemde tarihi bir vazife almak gerektiğini düşünüyorum. Devletimizle ve milletimizler birlikte bu yola çıkıyorum. Bu süreçte gençlerimizle birlikte adaylığımı açıklamak istiyorum sözleri sonrasında İstanbul 3. Bölgeden AK Parti’den aday adaylığımı açıklıyorum dedi.

Büyük İç Anadolu Platformu Genel Başkanı Av.Mehmet Yalım İstanbul 3.Bölgeden AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Büyük İç Anadolu Platformu Genel Başkanı Av.Mehmet Yalım İstanbul 3.Bölgeden AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Büyük İç Anadolu Platformu Genel Başkanı Av.Mehmet Yalım İstanbul 3.Bölgeden AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladığı Basın Toplantısı ve gençlik buluşmasında Yozgat Federasyon başkanı Kazım Ekinci, Büyük İç Anadolu Platformu Gençlik Kolları Başkanı Yasin Murat ve Fahriye Yalım aday adaylığı açıklamasını birlikte yaptılar.

Lonca Medya

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku