Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Bayram sofralarını MSA Box’ın özel yemek kitleri ile ziyafete dönüştürün

Bayram sofralarını MSA Box’ın özel yemek

 kitleri ile ziyafete dönüştürün

Yılın önemli günleri için geliştirilen içerikleriyle daima farklı mutfak ve sofra deneyimleri yaşatan MSA Box, Ramazan Bayramı’nı da unutmuyor ve 3 farklı ziyafet kitiyle hem mutfaklarımıza hem de sofralarımıza konuk oluyor. İsterseniz bir tıkla hediye edebileceğiniz isterseniz evinize sipariş edip kendinizi şımartabileceğiniz kitler,  restoranlarda görmeye alıştığımız sevilen menülerin ev ortamında kolayca hazırlanabilmesini mümkün kılarak pratik ve  lezzetli bir bayram sofrasına imza atmanızı sağlıyor.

Malum, bu yıl da bayramda evlerdeyiz. Hazır evlere kapanmışken, ailece keyifli bir bayram sofrası etrafında toplanıp yemek yemenin de bir sosyalleşme biçimi olduğunu hatırlamak için iyi bir fırsat! Mutfak Sanatları Akademisi şefleri tarafından 3 farklı seçenekle hazırlanan MSA Box bayram kitleri evinize geliyor, bayram sofraları ziyafete dönüşüyor.

Hem pratik hem keyifli hem lezzetli 

MSA Box’ın bayrama özel yıldızları, çorbadan tatlıya kadar dolu dolu içeriklerle 3 alternatif içinden seçimi size bırakıyor. Bayram Ziyafet Sofrası NO:1; Tarhana Çorbası, Yedi Yeşil Salata, Ege Otlu 3 Peynirli Samosa, Beğendili Kuzu İncik ve Şekerpare ile tadı damaklarda kalacak bir menüyle harika bir sofraya kendi ellerinizle kolayca imza atmanızı sağlıyor. Bayram Ziyafet Sofrası NO:2; Ezogelin Çorbası, Chopped Salata, Kıtır Ekmek Üstü Somon ve Guacamole, İlikli Izgara Köfte ve Tiramisu ile sofraları şenlendiriyor. Bayram Ziyafet Sofrası NO:3 ise Mercimek Çorbası, Avokadolu Kinoa Salata, Parmesanlı Tavuk, Kuzu Satay ve Sütlaç ile bayram sofralarını bambaşka bir seviyeye taşıyor. Kitlerdeki malzemeleri evde kolayca birleştirerek son dokunuşları sizin yapacağınız MSA Box’lar, günlük olarak hijyenik mutfaklarda hazırlanarak tam bir MSA kalite ve güvencesi sunuyor.

MSA Box kitleri; https://msabox.msa.com.tr üzerinden haftanın 7 günü sipariş edilebiliyor.   Saat 11.00’a kadar verilen siparişler aynı gün 12.00-18.00 saatleri arasında, 11.00’dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün 12.00-18.00 saatleri arasında MSA’dan teslim alınabiliyor ya da eve teslim edilebiliyor. Ayrıca siparişler Fuudy App üzerinden de verilebiliyor.

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku