Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Merkezi Yenilendi

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği yenileme çalışmalarını tamamlayarak yeni merkezini hayata geçirdi. Pandemi sonrasında yoğun olarak hizmet verecek olan dernek binası dernek başkanı Ali Osman Esertaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından özenle hazırlanarak Beylikdüzü ilçesinde yaşayan Trabzonlular ve Beylikdüzü halkı için kullanıma hazır hale getirildi.

Dernek merkezinin yenilenmesinde yoğun bir çalışma sarf eden dernek başkanı Ali Osman Esertaş ve yönetim kurulu üyeleri dernek merkezinde sosyal aktivitelerin, kültürel çalışmaların ve sosyal sorumluluk projelerinin en iyi şekilde hayata geçirilmesi için var güçleri ile çalışarak derneği kullanıma açtılar. Beylikdüzü Trabzonlular Derneği açılış yapacağı günü bekliyor.

Trabzon’a özgü renklerin ve kültürel faaliyetlerin yer aldığı Beylikdüzü Trabzonlular Derneği yeni merkezinde LONCA MEDYA olarak ajansımızında logosuna yermiş,  Beylikdüzü Trabzonlular Derneği yönetimini kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku