Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Beylikdüzü’nde Künefe Nerede Yenir!

Künefesiyle lezzetli tatlıları ile Beylikdüzü ilçesinin en uğrak mekanları arasında yer almayı başaran ”Künefedeyiz” tavsiyemizdir. Yerinden getirilen özel peynir ve nefis kadayıfla yapılan künefeler kaymaklı, fıstıklı, sade yada dondurmalı olarak servis ediliyor.

Sosyal Medya’nın günümüzde etkin kullanıldığı bir dönemde Künefedeyiz Sosyal Medya hesaplarından her gün künefe, katmer, tatlı ve Künefedeyiz işletmesine özel sunumlar ile ürün tanıtımları ilede kendinden söz ettiriyor. Nerdeyiz? Künefedeyiz markasıyla Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren iş insanı Erdal Şayir insan ilişkileri oldukça yüksek, işletmeyi ziyaret eden tüm müşterileri ile bir aile ortamında  olmanın sıcaklığını verebiliyor. Daimi müşterilerin uğrak mekanlarından olan Künefedeyiz markasının kurucusu Erdal Şayir işletmenin sosyal medya hesaplarında yayınladığı videolar ve sempatik tavırlarıylada dikkat çekiyor.

İstanbul’un batı yakası olan Beylikdüzü ilçesine yolunuz düştüyse ve canınız tatlı istedi ise uğrayacağınız ilk mekanlardan birisi olma özelliğini taşıyan Künefedeyiz kendine özel servisi ilede dikkat çekiyor. Yaz kış farklılık gösteren servis öncesi işletme ikramları ile adete bir görsel şöyleni ile sizi baş başa bırakıyor.

Süt, kuruyemiş çeşitleri, meyve sepeti, içecek menüsü, yaz aylarının vazgeçilmezi künefe ile birlikte olmazsa olmazlar arasında yer alan dondurması ve tabiki işletmenin kendine özel ürünlerini sorduğumuz iş insanı Erdal Şayir’e göre soğuk baklava başta olmak üzere künefedeyiz ailesinin tüm ürünlerini işletme sakinlerinin denemesini öneriyor.

Nerdeyiz! Beylikdüzü’ndeyiz! Künefedeyiz markasıyla hizmet veren iş insanı Erdal Şayir reklam ve organizasyon alanında yıllarca hizmet veren bir iş insanı olarak reklam sektöründe elde ettiği başarısını gıda sektöründe de sürdürüyor. Yolunuz Beylikdüzü ilçesine düşerse E-5 istikametinden Beylikdüzü ilçesine girişte 500 metre mesafede sol tarafta sizi karşılayacak olan sıcak mekan tabiki Künefedeyiz olacaktır.

Lonca Medya

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku