Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Birinci Sağlık Grubu Barış ve Sevgi Buluşmaları Etkinlik Alanında

Beylikdüzü ilçesinde Birinci Hastanesi ve Birinci Göz Hastanesi olarak hizmet veren Birinci Sağlık Grubu Beylikdüzü ilçesinde bu yıl 7.kez düzenlenen Barış ve Sevgi Buluşmaları Etkinlik alanında açmış olduğu sağlık standı ile bilgilendirmede bulunuyor.

 

Beylikdüzü Yaşam Vadisi içerisinde oluşturulan Barış ve Sevgi Buluşmaları bu yıl yine Sahaf Festivali, Çardak Altı Sohbetler ve Konserler ile devam ederken Yaşam Vadisi etkinlik alanını ziyaret edenlere sağlık alanında bilgilendirmede bulunmak adına Birinci Sağlık Grubu açmış olduğu stantta vatandaşların sorularını cevaplandırıyor.

Lonca Medya ve beylikduzu.com.tr olarak Birinci Sağlık Grubu standını ziyaret ederek, Birinci Sağlık Hastaneleri Genel Müdürü Burçin Sivri ve standda vatandaşların sorularını cevaplayan yetkililerle bir araya geldik…

Birinci Sağlık Grubu adına bilgilendirmede bulunan Burçin Sivri standı ziyaret eden vatandaşların istekleri doğrultusunda bilgilendirmede bulunduklarını ifade etti. Hastanenin avantajlı hizmetleri ile ilgili bilgilendirme verdiklerini, her branşta her alanda sağlık hizmeti verdiklerini ifade etti. Hastane olarak düzenledikleri kampanyalar ile Beylikdüzü halkına ulaşmaya çalıştıklarını belirten Sivri özellikle sivil toplum kuruluşları ile ilgili anlaşmalar yaptıklarını ve bu antlaşmaların devam edeceğini mikrofonlarımız aracılığıyla duyurdu.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku