Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Dr.Hayati Arkaz Avcılar Belediyesi Aday Adayı Oldu

Avcılar ilçesinin yakından tanıdığı isimlerden Dr.Hayati Arkaz Avcılar Belediyesi başkan adaylığı için Cumhur İttifakı Aday Adayı olarak başvuruda bulundu. Avcılar sokaklarında rastladığımız Arkaz Lonca Medya mikrofonlarımıza değerlendirmede bulundu.

Lonca Medya olarak Dr.Hayati Arkaz ile Avcılar ilçesini konuştuk…

Tıp Doktoru, İş Adamı, Siyasetçi, XXVII. Dönem İstanbul Milletvekili. 1957, Yıldızeli / Sivas doğumlu. Baba adı Hamdi, anne adı Nadire. İlk ve ortaokulu Sivas Yıldızeli’nde, liseyi Sivas Kongre Lisesinde okudu. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi. Anadolu Hastaneleri Grubu ve Silivri Medical ParkHastanesinin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Dr. Hayati Arkaz, 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde İYİ Parti’nden XXVII. Dönem İstanbul Milletvekili seçilerek TBMM’de yasama çalışmalarına katıldı.

14 Ağustos 2018’de İyi Parti’den istifa eden İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, MHP’ye katıldı. Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal işler Komisyonu Üyesidir. İngilizce bilen Arkaz, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku