Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Fatih Altuntaş ”Ulaşamadığınız Yer Sizin Değildir”

Sektörel olarak alanında en iyilerden birisi olan ALTUNTAŞ TUHAFİYE yönetim kurulu başkanı iş insanı Fatih Altuntaş ile TUHAFİYE sektörü üzerine gerçekleştirdiğimiz röportaj

Sektörün öncü firmalarından Altuntaş Tuhafiye ülkemizin her noktasına satış yapmakla birlikte, 30’u yakın ülkeye ihracat yapan, ithalat ve imalat bölümleriyle sektöre 10 bin kalem ürün ve alanında kendini geliştiren ve yetiştiren personel ile kadınların dünyasına hitap ediyor. Altuntaş Tuhafiye ÖREN KADIN MUTLU KADINDIR anlayışıyla kadınların hobilerine ve kadınları mutlu eden çeşit ürünlerin satışını yapan görünürde hissedilmese bile gerçekte etkili bir sektör olarak tanımlanan TUHAFİYE sektörünü tekstill.tv ekranlarımıza değerlendirdi. Altuntaş 6 bin m2 bir alandan memleketin her noktasına hizmet götürdüklerini, ”Ulaşamadığınız yer sizin değildir” anlayışıyla her yere ulaşmaya her yere hazırlamış oldukları hizmetten faydalanmaya gayret ettiklerini ifade ediyor.

Tahtakale’de 5 Yıllık Eğitim Hayatı Okulu bitirdikten sonra babasının çocukluk arkadaşının yanında çırak olarak Tahtakale’de beş yıllık bir eğitim hayatı yaşadıklarını, işi öğrenince işin daha ileri noktalara taşınabileceğini kendimiz gördük ve kendi kararımızı verdik, çalıştığımız patronumuzdanda müsade istedik ve 2000 yılında eski iş yerimizden ayrılarak kendi işimizi kurduk.

Burada iğneden, ipliğe tarif edilecek her şey bulunmakta! İğneden, ipliğe her şey var, bunun yanısıra çeyizlik çeşitleri var. Her ürün kendi içerisinde güncelleniyor. Bizde bu güncellemeyi en iyi şekilde takip ediyoruz. Modayı belirleyen firmayız. Ekip arkadaşlarımızın gayreti ile her alanda üzerine düşen sorumluluğu fazlasıyla yapan ekip çalışmasıyla günün şartlarına göre mutlaka kendimizi güncelliyoruz.

 

DÜNYA’nın HER yerinde İŞVAR

 

Bu Sektöre Hizmet Veren Hanımların Emeğini Kıymetli Görüyorum! Türkiye’nin her yerine çalışma yapıyoruz. Eğer bir hizmet yapıyorsanız ve bu hizmetten insanların faydalanmasını istiyorsanız insanlarada ulaşmak zorundasınız. Bize bu sektöre emek veren özellikle hanımlar bu tuhafiye işini yapanlar ben onların emeğini çok kıymetli görüyorum ve o emeğin karşılığında bizde yaptığımız hizmetten onlar faydalansın sonuçta bizde burda bir ticaret yapıyoruz, onların faydalanması ve bizimde dahada çok anlamlı olması için her yere ulaşıyoruz ve geri dönüşümler çok güzel oluyor. Ben her zaman şunu söylüyorum fıtrat olarak iş yoktur sözünü kabul etmem. İş yapamayan insanlar vardır, çalışmayan insanlar vardır. Biz öncelikli hedefimiz iş olduğuna bütün ekibimiz inanmışız ama sektörde hangi alanda dönüyor onuda biz becerip bulacağız ve insanlara ulaştıracağız. İnsan kendinde problem yoksa dünyanın her yerinde iş var, iş yapmak isteyen insanlar önemli…

Altuntaş Tuhafiye 6 bin m2 lik Toptan Satış Mağazası ile Dünyanın bir çok ülkesine ve Türkiye’nin her noktasına “Tuhafiye” alanında hizmet veriyor.

Altuntaş Tuhafiye Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Fatih Altuntaş mikrofonlarımıza Altuntaş Tuhafiye’nin geçmişinden günümüze geldiği nokta hakkında bilgilendirmede bulundu.

Haber : tekstil.tv

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku