Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl İstanbul’daki Mevkidaşları ile Bir Araya Geldi

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl İstanbul’daki Mevkidaşları ile Bir Araya Geldi

Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, Belediye Meclis Üyeleri ve Lonca Medya Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran; Beylikdüzü, Küçükçekmece ve Beşiktaş Belediye Başkanları ile bir araya geldiler. Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, ziyaret ettiği mevkidaşlarına İmranlı’nın yöresel ürünü olan İmranlı balını hediye etti.

Beylikdüzü Atatürk Kültür Merkezi’nde Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ile bir araya gelen Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, birlikte yerel yönetimlerde yenilikçi yaklaşımlara yönelik samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl ve ekibi, Küçükçekmece Belediye Başkanlığı makamında Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ile bir araya geldi.

Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, Belediye Meclis Üyeleri ve Lonca Medya Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran; Köşebaşı Levent’te öğle yemeğinde Köşebaşı Restaurant işletmecisi Sivaslı İşadamı Ali Akkaş ile bir araya gelerek sohbet ettiler.

Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl ve ekibi Beşiktaş Belediye Başkanlığı makamında Beşiktaş Özel Kalem Müdürü Alican Abacı’yı ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ı ziyaret etti.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku