Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

İşadamı Metin Haymana İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Bölgemiz işadamlarından Metin Haymana İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararına göre, İstanbul Emniyet Müdürü olarak ataması gerçekleşen Zafer Aktaş’ı İstanbul Muşlu Sanayici İş Adamları Derneği kurucu başkanı (İMSİYAD) Haymana Holding yönetim kurulu başkanı işadamı Metin Haymana ve Kılıç Madencilik yönetim kurulu başkanı işadamı Mustafa Kılıç makamında ziyaret ederek Muş İl Emniyet Müdürü olarak yapmış olduğu görevi ve yeni görevi olan İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevinden dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

ZAFER AKTAŞ KİMDİR?

1964 yılında Çanakkale’de doğdu.1983 yılında Polis Kolejinden, 1987 yılında Polis Akademisinden mezun olarak sırasıyla Gaziantep, Diyarbakır, İstihbarat Daire Başkanlığı, Ankara, Ordu, Mardin ve Bolu Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli birim ve rütbelerde görev yaptıktan sonra 2011 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi ederek Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüfettişi, İçişleri Bakanlığının 26.10.2016 tarihli kararnamesi ile Muş İl Emniyet Müdürü olarak olarak görev yaptı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku