Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Küçük Çayır Gıda Hızlı ve Profesyonel Çözümler Sunuyor

Kaliteli ürün, güvenilir hizmet anlayışı ile Küçük Çayır Gıda bir çok kurum ve kuruluşa hızlı ve profesyonel çözümler sunuyor. Türkiye’nin önde gelen bir çok markasının profesyonel depolama ve dağıtım ağı ile Esenyurt Kıraç bölgesinden hizmet veriyor.

Depolama, Lojistik ve Gıda alanında hizmet veren Küçük Çayır Gıda bakliyat, dondurulmuş ürünler, konserveler, çay, kahve, şeker, tuz, baharatlar, soslar, unlu mamüller, süt ürünleri, kuruyemiş, çikolata, şekerleme, sıcak ve soğuk içecekler, et ve tavuk ürünleri başta olmak üzere kahvaltılık ve ramazan kumanyaları ile gıda sektöründe hizmet veriyor.

 

Ketring firmaları, oteller, hastaneler, üniversiteler, restaurantlar, cafeler, inşaat şantiyeleri, şirketler ve kamu kurum kuruluşlarının tercih ettiği, Türkiye’nin önde gelen bir çok markasının alanında uzman personeli ve geniş araç filosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarına maksimum çözüm hedefi ile hizmet veriyor.

Küçük Çayır Gıda. ‘En iyi hizmeti, en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmak’  hedefi ile müşterilerine her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına kendini her geçen gün yenilemekte, eğitim ve gelişim odaklı takım ruhuna sahip ve işini seven kadrosu ile gıda sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor. İşletme yöneticilerinden iş insanı İsmail Top Lonca Medya genel yayın yönetmenimiz Durbey Duran’a gıda sektörünün ve Küçük Çayır Gıda firmasının 1997 yılından günümüze çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Lonca Medya

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku