Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Miray İnternational Ceo’su Vedat Uğurlu ile Röportaj

Miray İnternational Denizcilik Ceo’su Girişimci Vedat Uğurlu ile röportaj

Miray İnternational Denizcilik Ceo’su ve Türkiye’nin tek Cruise Gemisi İşletmecisi Girişimci Vedat Uğurlu Lonca Medya olarak Beylikdüzü Yaşam Vadisi içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz ”Sıfırdan Zirveye Bir Başarı Öyküsü” programımızın konuğu oldu.

Lonca Medya İshak Akbay moderatörlüğünde Beylikdüzü Yaşam Vadisi içerisinde gerçekleşen röportajda deneyimlerini paylaşan Girişimci Vedat Uğurlu özellikle gençlere yönelik düşünceleriyle denizcilik sektörü hakkında bilgilendirmede bulundu…

Başarının sırrını açıklayan İş İnsanı Vedat Uğurlu başarıyı üstüniyet, öğrenmeye açık olmak ve çok çalışmak olarak değerlendirdi.

Türkiye’nin ”Tek Cruise Gemisinin İşletmecisi” olan Vedat Uğurlu, cruise gemisinin yolcu gemilerinden ve otel işletmelerinden farkının insanların iki farklı duyguyu birlikte yaşayarak eğlenceli vakit geçirdiği bir ortam sağlandığını ifade etti. Her gün farklı bir limanda farklı kültürler ile insanların tanıştırıldığı, eğlence yeri bakımından oteller gibi çeşitlilik yaratıldığı ve konforlu bir yolculuk imkanı sunan Cruise gemilerinin sektöre değer kattığını Lonca Medya mikrofonlarımıza anlattı.

Röportajın yapıldığı yer olan Beylikdüzü’nün ve Yaşam Vadisi’nin güzelliğinin kendisini çok şaşırttığını ifade eden Girişimci Vedat Uğurlu, ”İstisnai ve örnek bir kent yaratılmaya çalışılmış. Geçmişten günümüze bu kenti güzelleştiren herkesin emeğini sağlık.” dedi.

”Gençler geleceğe yönelik cesaretli ve çok çalışmayı hayat felsefesi haline getirmeli, iyi insan olmayı öğrenmenin sırrı burada.” diyen Girişimci Vedat Uğurlu, yeni başarı hikayelerinin yazılması için gençlere tavsiyelerde bulundu.

Haber: Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku