Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Murat Açıl İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu İle Bir Araya Geldi

Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamında ziyaret edip görüş alışverişinde bulundu.

72 yıl sonra İmranlı’da Cumhuriyet Halk Partisi’ne kazandıran Murat Açıl, İmranlı ilçesi ile ilgili bilgilendirme yapıp 2 yıllık belediye başkanlığı sürecindeki çalışmaları İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na anlattı. Görüşmede İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Sivas İmranlı’lı Ressam  Zekiye Yılmaz’ın yapmış olduğu tabloları hediye edildi. Hediye edilen yağlı boya tablolarından biri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim sürecinde kürsüde ”Gençliğimiz Var!” diyerek halka seslendiği anın bir diğeri ise Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resmedildiği bir tablo.

Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl’a ve Ressam Zekiye Yılmaz’a teşekkür eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sivas’ta ve Anadolu’da büyük ses getiren Başkan Murat Açıl’a desteğini ifade etti.

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl kısa bir süre önce Sivas ve İmranlı bölgesinde yetişen doğal ürünlerin markalaştığı ‘bizimora İmranlı” markasının markalaşmış ürünlerinide İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na takdim etti. Bizimora İmranlı doğal ürün markasının İmranlı Balı başta olmak üzere, tereyağ, sucuk, kavurma, kuşburnu, ceviz, kuru erik, erişte, hıngel, sübra ve bakliyat ürünlerinden oluşan doğal ürünlerden oluşan hediye sundu…

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl ve ses sanatçısı Yusuf Gül Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in ile bir araya gelerek İmranlı ilçesinde yapılan çalışmalar ve özellikle markalaşan bizimora İmranlı doğal ürünleri ile ilgili bilgilendirmede bulunuldu.

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl’ın İstanbul ziyaretlerindeki görüşmelerin bir kaç gün daha süreceği düşünülüyor.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku