Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Sanayiciler Avrupa Yakası Toplu Lojistik İşyeri İçin Çalışmaları ve Ziyaretlerini Hızlandırdılar

Avrupa Yakası Toplu Lojistik İşyeri Yapı Kooperatifi tarafından Edirne Uzunköprü ilçesi Kırcasalih Belde Belediyesi hudutları içerisindeki alan içerisinde 1.260.000 m2  bir alanda kurulacak olan Toplu Lojistik İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Celil Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık, Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü ve Edirne Ticaret Sanayi Odası başkanı H.Sezai Irmak ile makamlarında bir araya gelerek yapılacak olan proje ile ilgili bilgilendirmede bulundular.

Sanayiciler Avrupa Yakası Toplu Lojistik İşyeri İçin Çalışmaları ve Ziyaretlerini Hızlandırdılar

Avrupa Yakası Toplu Lojistik İşyeri Edirne – Uzunköprü (E-87) asfaltına cepheli, içerisinden Kuzey – Güney uzantılı tren yolu geçmektedir. Yaklaşık 15.km mesafesinde ise 2023 yılının ilk aylarında Edirne Havsa ilçesine yaklaşık 180 dönüm arazi üzerine Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca kurulacak olan gümrük binası ve alanınada bağlanma çalışmaları devam eden, bu alanı Tekirdağ Limanından karayolu taşımacılığı ile Hayrabolu ilçesi üzerinden Toplu Lojistik Merkezine hızlı ve kısa mesafede direkt ulaşım alternatifide bulunması, arazinin 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara Otobanına yakınlığı, Hamzabeyli, İpsala, Kapıkule, Pazarkule, Uzunköprü Gümrük kapılarınada 20 ila 60 km. arasında mesafede olması ile önemli bir konuma sahip olması  özelliği ile dikkat çekiyor.

Avrupa Yakası Toplu Lojistik İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Celil Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Edirne Kırcasalih’te çalışmaları tamamlanan Lojistik Üs Merkezi ile ilgili Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık ile bir araya geldiler. Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü’de gerçekleşen ziyarette sanayicilere eşlik etti.
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  H.Sezai Irmak ile bir araya gelen sanayici iş insanları proje ve proje detayları ile ilgili bilgilendirmede bulundular. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.Sezai Irmak yapılan yatırım ile ilgili duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Avrupa Yakası Toplu Lojistik İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı ve aynı zamanda Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi S.S İstanbul Birlik İşletme Kooperatifi Yeni Başkanlığınıda yürüten sanayici iş insanı Celil Yıldırım ve beraberindeki sanayici iş insanları bölgede ziyaretlerin ve çalışmaların devam edeceğini ifade ettiler. Geçtiğimiz aylarda Edirne Ticaret Odası Başkanlığı görevine gelen Irmak’ı ayrıca tebrik ve başarı dileklerini ileten sanayiciler bölgedeki bilgilendirme ziyaretlerinin devam edeceğini belirttiler.

Avrupa Yakası Toplu Lojistik İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Celil Yıldırım kooperatif üyeleri sanayici Ali Şevki Karataş, İlker Birol, M.Zeki Çanakçı, Muzaffer Yıldırım, İbrahim Karataş tarafından gerçekleşen Edirne Valiliği, Kırcasalih Belediye Başkanılığı ziyaretlerinde Edirne İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Salih Akbulut’ta sanayicilere eşlik edenler arasındaydı.

Avrupa Yakası Toplu Lojistik İş Yeri Yapı Kooperatifi Edirne Uzunköprü ilçesi Kırcasalih Beldesinde 1.260.000m2 alan üzerinde projelendirme, altyapı ve üye tahsis çalışmaları ile birlikte ülkemize hizmet vereceği günlere hazırlanıyor.
Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku