Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Sanayicilerden Edirne Çıkarması

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi sanayicileri Edirne’de Lojistik Üst Merkezi için çalışmalarını hızlandırdı. S.S İstanbul Birlik İşletme Kooperatifi Başkanı Celil Yıldırım öncülüğünde bir araya gelen sanayiciler Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık’ın daveti üzerine Edirne Valiliğinde bir araya geldiler.

Edirne Valiliğinde Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık’ın daveti üzerine bir araya gelen sanayici iş insanları Edirne Lojistik Üst Merkezi ile ilgili bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.

S.S İstanbul Birlik İşletme Kooperatifi Başkanı Celil Yıldırım öncülüğünde Edirne ziyaretlerini gerçekleştiren Beylikdüzü Organize Sanayisi iş insanları ile Edirne’de yapımına başlanacak olan Lojistik Üst Merkezi ile ilgili röportajlarımız ile ilgili değerlendirme ve bilgilendirme çalışmalarını Lonca Medya internet sitelerimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Lonca Medya

87

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku