Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Sarıgül Babaeski’de Babalar Gibi Karşılandı

İşçi, Köylü, Gençlik Sarıgül’le Birleştik Pankartları ile Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Babaeski’de Babalar Gibi Karşılandı

Türkiye Değişim Partisi  (TDP)  Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde partisinin ilçe teşkilatının açılışına katıldı.

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Babaeski’ye 500 araçlık bir konvoyla geldi. Şehir turu yapan Sarıgül’e vatandaşların ilgisi yoğun oldu, evlerin camlarına ve balkonlarına çıkanlar sevgi gösterisinde bulundu.

Babaeski’de yaptığı konuşmada ABD’ye seslenmek istediğini söyleyen Mustafa Sarıgül, şunları söyledi:

* Amerika Başkanı Biden aynen şunu söyledi, ‘Türkiye’de muhalefet partilerine destek veriyoruz ki kazansınlar diye’. Bu Türkiye Cumhuriyeti’ne, Türkiye Cumhuriyeti demokrasisine söylenmiş olan en ağır sözdür.

* Türkiye Değişim Partisi hiçbir dış yardıma bakmaz. Hele hele Amerikalıların yardımına hiç bakmaz. Türkiye Değişim Partisi sadece ve sadece desteği önce Allah’tan sonra da yurttaşlarımızdan alır. Bu lafın peşini bırakmam. Kaçtıkları yere kadar da kovalarım.

* Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye’de hangi muhalefet partisine destek veriyorsa, hangi muhalefet partisini destekliyorsa onu yüzde 100 açıklayacak.

* Bugün burada söyledim, yarın unuturum diye aklınıza asla ve asla gelmesin. Bu demokrasi ayıbıdır. Bu özgürlüklerimize, insan haklarına, bireyin mutluluğuna ve de büyük bir inançla, büyük bir azimle demokrasinin erdemliği için sandığa giden vatandaşlarımızın oylarına sevgisizliktir ve saygısızlıktır.

* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve Türkiye Değişim Partisi şunu söyler; Amerika sen kendi işine bak, biz Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleriyiz. Nasıl Çanakkale’de, Dumlupınar’da, Kocatepe’de boyun eğmediysek şu anda da biz hiçbir dış güçlere boyun eğmeyiz.

Türkiye Değişim Partisi Mustafa Sarıgül’ü ve Partililer Lonca Medya mikrofonlarına açıklamalarda bulundular…

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku