Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Stop Grup’tan Yerli ve Milli Teknoloji Hamlesi

Stop Grup ”Açık Konsept Dikey Rüzgar Tüneli” Projesini Tanıttı

Üretim Merkezi İstanbul Büyükçekmece Mimaroba Güzelce E-5 üzerinde olan Stop Grup ”Açık Konsept Dikey Rüzgar Tüneli” projesi ile Türkiye ekonomisine, yerli ve milli teknoloji hamlesi ile katkı sunuyor.

Açık Konsept Dikey Rüzgar Tünelini tanıtan Sanayici iş insanı Murat Şahin yapmış olduğu açıklamada; Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün açmış olduğu yolda bir adım daha atılıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yerli ve milli teknoloji hamlesine bugün bir yenisi daha ekleniyor.

Stop Grup Güvenlik A.Ş olarak bir yıl önce başlattığımız ” Açık Konsept Dikey Rüzgar Tüneli” sistemi test uçuşları başarıyla gerçekleştirilmiş ve ürünün CE belgesi alınmıştır. Ülkemizin dışa bağımlılığını azaltacak, milli sermayeye katkıda bulunacak sistem, askeri ve sivil havacılıkta paraşüt eğitimlerinde kullanılıyor. Ayrıca eğlence sektöründe ve üniversitelerin havacılık bölümlerinde kullanılmaktadır.

Paraşüt eğitimlerinin başlangıç seviyesi tüm dünyada bu sistemle yapılmaktadır. Dünya havacılığının kabul ettiği sistem artık ülkemizde de üretilmektedir. Türk mühendislerine imkan verildiğinde neler başarabileceğinin kanıtı olan ”Açık Konsept Dikey Rüzgar Tüneli ”artık ülkemizde milli ve yerli olanaklarla yapılmaktadır. Elektrik, mekanik ve elektronik sistemlerinin tamamı yerli imkanlarla imal edilmiştir. Eğitim ve eğlence sektöründen gelecek talepler için eri üretim planlanmıştır.

Ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda, adım adım milli eve yerli imkanlarla üretilen sistemler artarak devam etmektedir. Ne Mutlu Türküm Diyene!

Stop Grup yönetim kurulu başkanı sanayici iş insanı Murat Şahin ve başkan yardımcısı Ali Tosun ayrıca projeyi yerinde inceleyen THK Şube başkanı  F.Tufan Mahmutoğlu  Açık Konsept Dikey Rüzgar Tüneli projesini ayrıntılarını mikrofonlarımıza değerlendirdi.

STOP GRUP GÜVENLİK A.Ş

  • Güzelce Mahallesi İskenderun Cad. E-5 Üzeri Büyükçekmece İstanbul
  • İletişim: 0212 868 08 90 Faks: 0212 868 08 37
  • E-Mail: info@stopgrup.com
  • www.stopgrup.com

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku