Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Ukrayna Danışmanlık Hizmetinizde

Ukrayna’nın Odessa şehrinde hizmet veren Lonca Danışmanlık, işbirliği olan firmalara uluslararası ticaret, reklamcılık, dijital medya ve pazarlama, yazılım alanlarında hizmet vermektedir.

Lonca Medya’nın uluslararası danışmanlık hizmetlerini Ukrayna’nın Odessa şehrinde sağlayan Lonca Danışmanlık, Stop Grup AŞ şirketine uluslararası ticaret alanında danışmanlık sağladı.

Ukrayna’nın Odessa şehrinde hizmet sağlayan Lonca Danışmanlık, Stop Grup AŞ yönetim kurulu başkanı Murat Şahin’i Odessa havalimanında karşılayarak 500 km mesafedeki Jitomir Oblast’ın Berdiçev bölgesinde özel bir işletmede üretilen ürünün alınması için yola çıkıldı ve Türkiye’nin ithalat-ihracat potansiyeline katkıda bulunuldu.

Lonca Danışmanlık İngilizce, Rusça, Ukraynaca dillerinde hizmet vererek uluslararası ticaret potansiyelini arttırmayı hedefleyen bir girişimdir. Lonca Danışmanlık Kurucusu Hasan Yenidoğdu, uluslararası ticaretin ve Türk şirketlerinin global pazarda etki alanını büyütmek için Türk şirketlerine yol haritaları sağlamaktadır. Lonca Danışmanlık; Ukrayna, Türkiye ve Balkan ülkelerinde işbirlikleri kurarak katma değeri yüksek ticaret potansiyelini büyütmek amacıyla Türk şirketlerine danışmanlık sağlamaktadır.

Aradığınız Danışman Lonca Ukrayna Danışmanlık

Ukrayna Danışmanlık

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku