Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Yavuz Saltık Osmaniye İstiklalspor’u Ziyaret Etti!

İstanbul Büyükşehir Muhtarlık Daire İşleri Başkanı Yavuz Saltık adını Mustafa Kemal Atatürk’ün koyduğu ve iki maaşınıda klübe aidat olarak ödediği 1921 yılında kurulmuş olan Osmaniye İstiklalspor Kulübünü ziyaret etti.

İstanbul Bakırköy ilçesinin başarılı spor kulüplerinden olan Osmaniye İstiklalspor başkan vekili ve genel koordinatörlüğünü yapan Mustafa Süleymanoğlu’ndan kulüp hakkında bilgilendirme aldı.

Osmaniye İstiklalspor ziyaretinde bulunan Saltık yazmış olduğu “Öteki Trabzonspor” isimli kitabı ile İsmek’te üretilen el emeği anlamlı bir tabloyu külüp yöneticilerine takdim ederken, Osmaniye İstiklalspor kulübü başkan vekili ve genel koordinatörü Mustafa Süleymanoğlu ise üzerinde “61 Yavuz Saltık” yazılı külübün formasını hediye etti.

Osmaniye İstiklalspor ziyaretinde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Yavuz Saltık’a üzerinde ismi ve soyisminin yazılı olduğu 61 Yavuz Saltık yazan Osmaniye İstiklalspor Kulübü forması hediye edildi.

Osmaniye İstiklalspor ziyareti sonrasını futbolcu ve yöneticilerle hatıra fotoğrafı çektiren Yavuz Saltık kulüpten ayrıldı.

Haber: Lonca Medya

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku