Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Yeşil Park AVM 2.Yılını Düzenlediği Şenlikle Kutladı

Yeşil Park AVM 2.Yıl Şenliği renkli görüntüler ile gerçekleşti. Şenlik süresince alış veriş yapan müşterilere hediyeler verildi. Etkinliğe katılanlara ise indirim hediye çekleri takdim edildi.

En uygun fiyata, en kaliteli ürünler ile bir çok markayı tek çatı alnıda Beylikdüzü ilçesinde 1500 m2 alan içerisinde 35 bin çeşit ürün yelpazesi ile evinize ve size dair her şeyi “Üstün Kalite ve Ekonomik Fiyat” avantajları ile müşterilerinin hizmetine sunan Yeşil Park AVM 2.yılını düzenlediği şenlik ve dağıttığı hediyeler ile kutladı.

Yeşil Park AVM 2.yıl dönümü dolayısı ile bir çok üründe indirime gitti. Yeşil Park AVM alış veriş yapan müşterilerinide 2.yılında unutmayarak hediye çekilişi düzenledi. Düzenlenen hediye çekilişi ile 1 kişiye Huawei Notepad 11, 3 kişiye Xiomi Miband 5, 5 Kişiye S-Link Powerbank, 10 kişiye ise Kamp Sandalyesini AVM içerisinde alış veriş yapanlar arasından çekiliş ile hediye etti. Düzenlenen etkinliklere katılanlara ayrıca mağaza içerisinden yapılacak alış verişlerle ilgili İndirim kuponları hediye eden işletme, Beylikdüzü ilçesinin merkezi bir noktasından Beylikdüzü Kapalı Pazar yeri altında Erenler Caddesi, No:18/A Adnan Kahveci Beylikdüzü adresinden müşterilerine hizmet veriyor.

Yeşil Park AVM İşletme CEO’su Genç girişimci, iş insanı Ömer SATI Lonca Medya mikrofonlarımız aracılığı ile yaptığı açıklamasında Yeşil Park AVM‘nin 2.yıl dönümü şenliği ile ilgili değerlendirmede bulundu. ‘‘Biz 2 yıldır burada 1500 m2 alan üzerinden toplamda 35 bin çeşit ürün ile Beylikdüzü ilçesinin bütün semtlerine hizmet veriyoruz bundan sonrada hizmet vermek isteriz. Mağaza olarak 1001 çeşit ürün üzerine müşterilerimizin aradıkları bir çok ürünü bulabilecekleri bir işletme olarak hizmet vermekteyiz” dedi.

Kahverengi Grup & Lonca Medya tarafından düzenlenen organizasyonda konuklar “Bando” gösterileri ile karşılandı. Gezici reklam tanıtım araçları gün boyu tanıtım yaparak, tanıtım broşürü dağıttı. Konuklara çiğ köfte,  patlamış mısır, pamuk şekeri ikramları yapılırken, çocuklar için eğlenceli oyunlar düzenlendi. Büyüklerinde zaman zaman eşlik ettiği oyunlarda kazananlara Yeşil Park AVM indirim kartları takdim edildi. Yeşil Park AVM Şenlikleri sonrasında işletme CEO’su Ömer Satı, Kahverengi Grup yöneticisi Erdal Şayir tarafından çekilişe geçildi. Lonca Medya ekranları karşısında gerçekleşen çekiliş ile hediye kazanan talihliler açıklandı.

Haber: Lonca Medya

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku