Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Arev Spor Kulübü Kuruldu

Kurucu Başkanlığını Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı ve AREV Okulları Kurucusu İş İnsanı Vehbi Orakçı’nın yaptığı AREV SPOR KULÜBÜ kuruldu. West İstanbul Marina’da yer alan Maya Marin işletmesinde sabah kahvaltısında bir araya gelen kulüp kurucular kurulu ve basın mensuplarına hitaben iş insanı Vehbi Orakçı kulübün kuruluş nedenlerini ve birçok branşta sporcu yetiştireceğini ifade etti. Kulüp kurucular kurulu üyeleri de kendilerini tanıtarak, duygu ve düşüncelerini ifade ettiler.

Hayaliniz Varsa Varsınız!

 

AREV Spor Kulübü Kurucu Başkanı İş İnsanı Vehbi Orakçı, ”Birbirinden değerli spor kültürüne aşina, spora ilişkin hedefleri ve idealleri olan marka insanlarımızın bir arada buluşup bilgi birikimlerini, gençliğe dair hizmet arzularını buluşturdukları ve geleceğe sporda iz bırakan nesiller yetiştirmek üzere uzun zamanlı maraton koşusuna başlamak üzere olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Her şey bir hayalle, bir umutla başlar.

Hayaliniz varsa varsınız,

Hayaliniz yoksa yoksunuz.

Çocukluğumdan beri insanların içindeki bir umut, aşk, heyecan varsa ve hayal kurmayı biliyorsa ve o hayalin gerektirdiği emeğe sahipse o hayal gerçekleşiyor. Hayal kurmak yetmiyor ve o hayalle ilgili bir aksiyon, emek, aşk gerekiyor. Biz de bu duyguyla AREV Spor Kulübümüzü kurmaya niyetlendik ve istişarelerde bulunduk. Çok daha büyüyeceğiz, gelişeceğiz ve bölgemizin yelkenden kayağa, güreşten karateye, futboldan tekvandoya, yüzmeden su altı sporlarına kadar her alanda başarı sağlayacağız.” diyerek AREV Spor Kulübü’nün 3, 5 ve 10 yıllık periyotlarla başarıya ulaşacağını ifade ederek kurucular kuruluna tüm destekleri için teşekkürlerini ifade etti.

Beylikdüzü Arev Spor Kulübü Derneği Asil Üyeleri

 1. Vehbi Orakçı
 2. Muharrem Ercan
 3. Muhammet Altun
 4. Ümit İlhan
 5. Ersen Eroğlu
 6. Kader Yiğit
 7. Mert Akın
 8. Cem Karabay
 9. Durbey Duran
 10. Necati Aras
 11. Oktay Aksu
 12. Nezir Karayün
 13. Yaşar İzsiz
 14. Ceyhun Türkgenç
 15. Cenap Dolaş

Beylikdüzü Arev Spor Kulübü Derneği Yedek Üyeler

 1. Ali Sapan
 2. Sinaz İşgüzar
 3. Mehtap Şen
 4. Yavuz Odunkıran
 5. Davut Torlak

Beylikdüzü Arev Spor Kulübü Derneği Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri

 1. Metin Güzel
 2. Ünal Üneş
 3. İlyaş Dolaş
 4. Enes Karaaslan
 5. Melek Sucu

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku