Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanları Antremanda!

Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanları Spor Kulübünün Beylikdüzü Kavaklı Hasan Doğan Stadyumundaki Antremanlarında ziyaret eden ekibimiz Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanları Spor Kulübü Başkanı Hasan Limanoğlu ve kulüp yöneticileri ile röportaj gerçekleştirdi.

Yeni kurulan bir takım olmasına rağmen oynadığı ilk üç maçından galibiyet almayı başaran kulüp yöneticileri ve sporcuları ile birlikte Beylikdüzü ilçesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

O Sene Bu Sene Dediler ve Beylikdüzü ilçesinde Kuzeyin Kaplanları Spor Kulübünü kurdular. Oynadıkları maçlarla her hafta ilgi odağı oldular. Futbolcusundan, yöneticisine bu kulüpteki herkes elini taşın altına koydu…

Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanları Spor Kulübü yöneticileri futbolcuları ile antremanda…

Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanları Spor Kulübünün Kavaklı Hasan Doğan Stadyumundaki Antremanına Lonca Medya yönetim kurulu başkanı iş kadını Nurhayat Varol, Beylikdüzü Trabzonlular Dernek Başkanı Ali Osman Esertaş, İş İnsanı Fatih Altuntaş ve Beylikdüzü Kuzeyin Kaplanlanları Spor Kulübü Başkanı iş insanı Hasan Limanoğlu birlikte katılım sağladılar.

Lonca Medya Spor Haberleri

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku