Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Beylikdüzü Sivas Kongre Merkezi Yakında Açılıyor

 

Sivas Kongresi’ne ev sahipliği yapan ve “Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı bina”nın birebir aynısı Türkiye’de ilk kez Beylikdüzü ilçesinde yapılıyor. Beylikdüzü Sivaslılar Derneği tarafından başlatılan ve yerini Beylikdüzü Belediyesinin tahsis ettiği bina  Milli Mücadelenin 108 Günü kitabınında sponsoru olan Demir Grup tarafından yapımı tamamlanarak açılış yapılacağı günü bekliyor.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Hamit Demir, SivasSpor Başkanı Mecnun Otyakmaz Başkan Yardımcısı Erdoğan Bozatlı Sivaslı iş insanları ve Sivaslı meclis üyelerinin, basın mensuplarının  Beylikdüzü Sivaslılar Derneği Başkanı Eyyüp Günay ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile yapımı tamamlanmak üzere olan Beylikdüzü Sivas Kongre Merkezi’nin geldiği nokta yerinde incelendi.

Beylikdüzü Sivas Kongre Merkezini yerinde inceleyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve projenin yapımını üstlenen iş insanı Hamit Demir projenin detaylarını ve yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmede bulundular.

Beylikdüzü Sivaslılar Dernek Başkanı Eyyüp Günay ise projenin yapımında, yer tahsisinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Lonca Medya

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku