Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Dönerci Celal Usta Beylikdüzü’nde Açılıyor

Dönerci Celal Usta Yeni Şubesini Beylikdüzü’nde Açıyor

Dönerin Beylikdüzü ilçesindeki yeni adresi olmaya aday Dönerci Celal Usta yeni şubesini Beylikdüzü Anadolu Caddesi Yaşam Vadisine cepheli merkezi bir konumda açıyor.

Gda sektöründe adıyla markalaşan Dönerci Celal Usta Franchise şubelerine bir yenisini Beylikdüzü ilçesinde açıyor.  Ümraniye, Kartal, Çağlayan, Koşuyolu, Gaziosmanpaşa, Ümraniye, Levent, Gebze, Sancaktepe, Kurtköy, Sirkeci, Çengelköy, Maltepe, Tuzla şimdi ise Beylikdüzü’nde…

Dönerci Celal Ustayı Yakından Tanıyalım

Gıda sektörüne 1975 yılından itibaren hizmet veren Celal KOÇ, iş yaşamına başladığı günden itibaren insan sağlığını, kalite ve güvenirliği hep ön planda tutmuştur. Kasaplık mesleği ile gıda sektörüne başlangıç yapıp birçok restauranta et tedarikçiliği yaptıktan sonra, Dönerci Celal Usta adını taşıyan markası ile sektöre değer katmayı hedeflemiştir. Dönerci Celal Usta; 2007 yılında Ümraniye merkez şubesi, 2015 yılında Kartal şubesi ve Franchise şubeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Dönerci Celal Usta, insan sağlığına gösterdiği önemi, uluslararası geçerliliği olan EN ISO 22000-2005 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ni almaya hak kazanarak da kanıtlamıştır. İmalathane ve restaurantımızda görev yapan tüm personelimiz düzenli periyotlarda sağlık kontrollerinden geçirilmektedir. Firmamız bünyesinde veteriner hekim ve gıda teknikeri olmak üzere mesleğinde uzman iki kişi sadece gıda güvenirliği, sağlık ve hijyen konusunda görev yapmaktadır. Asıl amacı kaliteli bir hizmet sunmak olan işletmemizi ve imalathanemizi arzu eden müşterilerimiz diledikleri zaman ziyaret edebilirler.

Dönerimizde kullanılan tüm etler düzenli ve doğal besiciliğin yapıldığı aynı zamanda Avrupa standartlarına sahip et entegre tesislerinden gelmektedir. Ege bölgesine ait özellikle Balıkesir, Çanakkale illerine ait etler soğutuculu araçlarla soğuk hava zinciri kırılmadan (etin kesilmesinden itibaren imalat noktasına ulaşana kadar sahip olması gereken 0 – +4°C’lik değer) imalathanemize ulaşmaktadır. İmalathanemize giriş yapılan bu etler veteriner hekimimiz ve gıda teknikerimiz tarafından tüm kalite kontrolleri yapılmaktadır. Daha sonra bu etler uzman kadromuz tarafından işlenerek yaprak döner haline getirilmektedir. Doğal besiciliğin ürünü olan dönerimiz yine doğal ürünlerden oluşan süt, soğan gibi tamamen doğal ürünler ile terbiye edilmektedir. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünlerimiz günlük olarak hazırlanmakta ve düzenli olarak yetkili laboratuarlarda analiz edilmektedir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku