Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Gazilerden Anlamlı Teşekkür Belgesi

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Avcılar Şubesi Başkanı Nurettin Ağaoğlu ve dernek yönetim kurulu üyeleri Medya Mensupları ile Avcılar Dernek merkezinde bir araya geldiler.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Avcılar Şube Başkanı Nurettin Ağaoğlu ve dernek yönetim kurulu üyeleri bölgede yayın yapan gazetecilere “Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Avcılar Şubesine ve Gazilerimize göstermiş olduğunuz yakın ilgi, alaka ve katkılardan dolayı teşekkür ederiz” imzalı teşekkür belgesi takdim ettiler…

Lonca Medya yönetim kurulumuz adına şirketimizin koordinatörü ve sunucusu Nergis YenidoğduTeşekkür Belgesi” aldı. Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Avcılar Şubesi Başkanı Nurettin Ağaoğlu teşekkür belgesi takdimi sonrasında ise Lonca Medya ekranlarımıza değerlendirmede bulundu.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Avcılaş Şube Başkanı Nurettin Ağaoğlu Lonca Medya Röportajı

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Avcılar Şubesi Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Basın Mensupları ile Dernek Merkezinde Bir Araya Geldiler.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Avcılar Şubesi

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku