Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Kadınları Karanfillerle Karşıladılar

Dünya Çalışan Emekçi Kadınlar Günü için çalışanlarını sabahın ilk saatlerinde karanfiller ile karşılayan YMZ Özmen Tekstil tüm çalışanları ile birlikte ”Kadına Şiddete Hayır” mesajı verdi.

Tekstil Sektöründe 25.Yıl

Tekstil ve Hazır Giyim sektörüne 25 yıldır hizmet veren işletme İstanbul Avcılar ve Şanlıurfa Birecik ilçelerinden Dünya’nın önde gelen bir çok markasına hazır giyim alanında hizmet veriyor. İş İnsanı Yılmaz Özmen tarafından kurulan Şanlıurfa’daki işletmede çalışanların tamamı kadınlardan oluşurken, İstanbul’da çalışanlarının ise yüzde %80’i kadın çalışanlardan oluşuyor.

Kadın Çalışanlar Karanfiller İle Karşılandı

Kadın çalışanlarını karanfiller ile karşılayan Ymz Özmen Tekstil tüm çalışanları ile birlikte ”Kadına Şiddete Hayır” mesajı verdi. Kadını emek veren, eğiten, öğreten, yöneten, kadın yeryüzündeki en kutsal varlıktır. Kadına dokunan eller kırılsın dedikten sonra tüm çalışanlar Kadına Şiddete Hayır diye tüm dünyaya mesaj verdiler.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku