Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Kırlangıçlar Sezonu Başlattı

Kırlangıçlar Sezonu Başlattı

Süper Amatör Küme ekiplerinden Beylikdüzüspor sezon açılışı yaparak taraftarlarının önüne çıktı. Kırlangıçlar lakaplı Beylikdüzüsporun açılışı renkli görüntülere sahne oldu.

 

Kavaklı Hasan Doğan Stadı’nda yapılan açılışta kulüp başkanı Metin Aydın ve klüp yöneticileri birlikte katıldı. Klüp Başkanı Metin Aydın yapmış olduğu konuşmasında Fair Play’in şampiyonluktan  daha önemli olduğuna vurgu yaptı.

BeylikdüzüsSpor Klübü Başkanı Metin Aydın yapmış olduğu konuşmasında Mücadelenin bol olduğu, centilmenliğin ön plana çıkacağı, başarılı bir sezon diliyorum. Altyapı ağırlıklı yeni transferlerimizle birlikte Beylikdüzüspor’u hak ettiği yere taşımak için elimizden geleni yapacağız. Birinci hedefimiz Fair Play şampiyonluğudur. Her sene olduğu gibi bu sene de hedefimiz bir üst lige çıkmaktır. Allah nasip eder, bir üst lige çıkarsak da bir üst ligi merdiven olarak kullanmak istiyoruz. Altyapıya da güvenimiz tam. Kardeşlerimizle birlikte inşallah Beylikdüzü’nü hak ettiği yere taşıyacağız.” dedi.

BeylikdüzüSpor Klüp Başkanı Metin Aydın

BeylikdüzüSpor Klübü Başkan ve Yöneticileri

Kırlangıçlar Yeni Sezona Hazır

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku