Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

MHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı Sanayi ve Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

MHP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı Beylikdüzü ilçesindeki sanayi siteleri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

MHP İstanbul milletvekili Arzu Erdem, MHP İstanbul İl Başkan yardımcısı Erkan Küçük, İl yöneticilerinden Ahmet Poyraz, MHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Ali Aydın, Başkan yardımcısı Ali Şevki Karataş ve ilçe yöneticileri Beylikdüzü ilçesinde faaliyet gösteren sanayi sitesi başkanlıkları ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ve beraberindekiler Haramidere Site yöneticileri ile bir araya geldiler. Haramidere Sanayi Sitesi Başkanı İş İnsanı Hakkı Özyurt ve yönetimi ile bir araya gelen MHP heyeti ziyaret sonrası esnaf ziyaretleride gerçekleştirdi.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ve beraberindekiler daha sonra Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde Birlik Plaza’da S.S İstanbul Birlik İşletme Kooperatifi Başkanı Celili Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldiler.

MHP tarafından gerçekleşen sanayi ve işyeri ziyaretleri sonrası yönetici ve iş insanları ile bir araya gelindi.

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, MHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Ali Aydın, S.S İstanbul Birlik İşletme Kooperatifi Başkanı İş İnsanı Celili Yıldırım

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem gerçekleştirdiği ziyaretlerde çalışan iş kadınları ilede bir araya geldi.

MHP İstanbul Milletvekil Aruz Erdem Beylikdüzü ilçesinde İş yeri ziyaretlerinde bulundu.

MHP İstanbul Milletvekil Aruz Erdem Beylikdüzü ilçesinde İş yeri ziyaretlerinde bulundu.

 

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku