Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

MHP Beylikdüzü İlçe Teşkilatı Saha Çalışmalarında Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beylikdüzü ilçe başkanlığı Beylikdüzü ilçesinde saha çalışmalarında bulundu. MHP Beylikdüzü ilçe başkanı Ali Aydın ve başkan yardımcısı Ali Şevki Karataş ve yönetim kurulu üyelerine MHP İstanbul 3.Bölge Milletvekili Arzu Erdem, MHP İstanbul İl Başkan yardımcısı Erkan Küçük, il yönetim kurulu üyesi Fatih Aydın ile birlikte Beylikdüzü ilçesinde kamu kurumu ve esnaf ziyaretlerinde bulundular.

Beylikdüzü MHP İlçe başkanlığı ve beraberindekiler Beylikdüzü Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Erdin Kalyoncuoğlu’nu makamında ziyaret ederek, sağlık alanındaki çalışmalarla ilgili bilgilendirme alan heyet daha sonra Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek burada Beylikdüzü Emniyet Müdürü Serkan Gömce ile bir araya geldiler.

Beylikdüzü ilçesindeki ziyaretlerini devam ettiren MHP ilçe yönetimi daha sonra Beylikdüzü ilçesi sağlık müdüresi Saniye Kocaaslan ile makamında bir araya geldi.

İlçe ziyaretlerini gün boyu devam ettiren heyet Karataş Şirketler Grubu’na ait genç girişimci İbrahim Karataş’ın giyim mağazası Pierre Store mağazasını ziyaret ettiler. Burada işletme yönetici İbrahim Karataş ile sektör ve girişimcilerin çalışmaları hakkında bilgi aldılar.
Beylikdüzü ilçesi ziyaretlerinin son durağında Beylikdüzü Birlik Sanayi içerisinde yer alan Sınırlı Sorumlu İstanbul Birlik İşletme Kooperatifi Başkanı Sanayici Celil Yıldırım ve sanayici esnafları ile bir araya gelen heyet, sanayi esnaflarının sorunları ile ilgili bilgilendirme aldılar.

Lonca Medya

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku