Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Murat Açıl CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İle Bir Araya Geldi

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl Ankara’da İmranlıyla İlgili Projeleri Hakkında Bilgilendirmede Bulundu.

İmranlı Belediye başkanı Murat Açıl Ankarada temaslarda bulundu. İlk olarak CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ile bir araya gelen Açıl’a Sivas CHP İl başkanı Yılmaz Coşkun, Tokat CHP İl başkanı Çağdaş Kurtgöz’de eşlik etti.

Murat Açıl Kılıçdaroğlu İle Bir Araya Geldi

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl ve beraberindekiler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Açıl İmranlı ilçesinde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulunurken, İmranlı ilçesinde yapmayı planladığı çalışmaları hem anlattı hemde çalışmalar ile ilgili projelerin anlatıldığı katalogları takdim etti.

Geçtiğimiz Günlerde İmranlı ilçesini ziyaret eden CHP Genel Başkan yardımcısı. ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ile makamında bir araya gelen Açıl, Ankara temasları ve projeleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu. TBMM’de gerçekleşen ziyarette Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ilede bir araya geldi.

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl,  CHP Genel Başkan yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ile makamında bir araya geldi.

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Sivas İl Başkanı Yılmaz Coşkun ve Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz Ankara temasları sonrası Sivas’lı iş insanlarından Özdoğan Grup kurucularından Binali Özdoğan ve Zeynel Özdoğan ile bir araya geldiler.

Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ak Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’ı ziyaret eden İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl ile birlikte ziyarette Sivas Özel İdare Vali Yardımcısı Kadir Algın ilede bir araya gelen açıl daha sonra TBMM’inde AK Parti Milletvekilleri Habip Soluk, Semiha Ekinci ve Ulaştırma önceki dönem bakanlarından Ahmet Arslan ile bir araya geldi. İmranlı ile ilgili projelerini anlattı.
Her fırsatta İmranlı ilçesini tanıtımı için gece gündüz mücadele eden İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl TBMM meclis bahçesinde Sivaslı milletvekilleri ile bir araya geldi.
İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl Sivas AK Parti Milletvekili Semiha Ekinci ile TBMM bir araya geldi
Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku