Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Ören Kadın Mutludur, Üreten Kadın Mutludur

1993 yılında İstanbul Tahtakale’de başlayan ve şimdilerden Beylikdüzü ilçesinden tüm Türkiye ve Dünya’nın bir çok ülkesine tuhafiye toptan işi yapan Altuntaş Tuhafiye sektörün en iyisi olarak dikkat çekiyor.

Tuhafiye sektörüne 1993 yılında Tahtakale’de başlayan Altuntaş Tuhafiye 1999 yılında “İnsanların özellikle kadınların günlük yaşamındaki stresini en aza indirgemek amaçlı hobiler yaratma” ilkesiyle yola çıkmıştır. Dünya ve Türkiye’de büyük bir tuhafiye firması olmayı başaran Altuntaş Tuhafiye; ithalat, imalat ve ihracat anlamında Türkiye ve yurtdışında çalışmalar yürütmektedir.

Beylikdüzü’nde Altuntaş Plaza’dan Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasında yüzlerce çeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Türkiye’nin önde gelen firmalarının bayiliklerinin yanısıra Altuntaş Tuhafiye’nin kendi markaları ile satış yapan ve ülkemize katma değer sağlayan öncü bir kuruluş olarak dikkat çekmektedir. Firma kurusucu Fatih Altuntaş “Ören Kadın Mutludur, Üreten Kadın Mutludur” ilkesiyle Altuntaş Tuhafiye’yi tarif ediyor.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku