Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Parkurların En Hızlı Kertenkelesi Sunuldu

Dünyanın En Büyük Kertenkelesinden Sonra Parkurların En Hızlı Kertenkelesi Sunuldu

Yeni sezonun en çok merak edilen yeni ekibi Kertenkele Offroad Team ”Atom Kertenkele” lansmanını gerçekleştirdi. Üç ay önce yapımına başlanan ‘Atom Kertenkele’nin örtüsü de bugün yapılan bir garaj lansmanı kaldırdı. Instagram hesabında 40 bine yakın takipçisi ile sıkı bir fenomen olan Murat Altun, off-road tutkunlarını ”Atom Kertenkele” lansmanında bir araya getirdi.

Kalabalık bir hayran ve fan kitlesini lansmanda ağırlayan Murat Altun, Lonca Medya mikrofonlarına ”off-road” tutkusunu ve ”Atom Kertenkele”yi anlattı.

İstanbul İkitelli’de Off-Road tutkunlarının bir araya geldiği ”Atom Kertenkele” lansmanında Lonca Medya mikrofonlarına konuşan davetliler, lansmana olan ilgiden ve Türkiye’de off-road sporlarına olan ilgiden çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

”ATOM KERKENTELE” BÜYÜLEDİ

İkitelli’deki garaj lansman için özel olarak hazırlanırken, garaj girişine yarış servis alanlarında kullanılan servis çadırları kuruldu. Garajın sokağı lansman saati yaklaştığında yükseltilmiş heybetli görüntüleri ile arazi araçlarla tamamen park olarak haline gelirken, Altun ve Örentel misafirleri kapıda karşılayarak herkesle yakından ilgilendiler. İstanbul trafiğindeki gecikmeyi tölare etmek için yaklaşık 45 dakika geç başlayan lansmanda Atom Kertenkele’nin yapımcısı ve garajın patronu Mehmet Becce, programındaki bir diğer etkinlikte bulunduğu için önceden garajda kaydedilen video ile davetlilere aracın yapımı hakkında bilgiler aktardı. 2019 Trans Anatolia kopilot 1’ncisi  Sertaç Tatar ve Otomobil kategorisi pilotlar 1’ncisi Mert Becce kısa birer konuşma yaparlarken, Ergün Örentel‘in ardından mikrofonu alan Murat Altun önce davete katılanlara teşekkür ettikten sonra misyon ve vizyonları hakkında kısa bir konuşma yaptı.

Suzuki Grand Vitara’nın üzerindeki örtü, havai fişek ve alkışlar altında Murat Altun ve Ergün Örentel aracın örtüsünü kaldırdı. Lansmana katılan davetliler ilk kez gördükleri Atom Kertenkele’yi yine ilk kez yakından görüp dokunma, koltuklarına oturma ve fotoğraf çektirme fırsatını buldular. Programın sonunda ise bir de sürpriz pasta partisi yapılarak lansman gerçekleştirildi.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku