Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Sanayicilerden Ankara Temasları

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri geçtiğimiz haftalarda Edirne Lojistik Üst Merkezi kurulumu öncesinde Edirne Valisi Hüseyin Kürşat Kırbıyık ile bir araya gelmişlerdi. Edirne Valisi ile yapmış oldukları görüşmeler sonrasında çalışmalarını hızlandıran sanayiciler Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundular.

Beylikdiüzü Sanayicileri tarafından Edirne’de yapımına başlanacak olan Lojistik Üst Merkezi projesi kapsamında Ankara temaslarında bulunan sanayiciler Milliyetci Hareket Partisi (MHP) Ticaret Bakanlığı ve Sanayi Teknoloji Bakanlığında ziyaretlerde bulunarak proje değerlendirmesi yaptılar.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde İstanbul 3. Bölge Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu ile birlikte genel merkez ziyaretlerinde bulunan sanayicilere Beylikdüzü MHP İlçe Başkanı Ali Aydın ve Başkan Yardımcısı Ali Şevki Karataş’ta öncülük ettiler.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında , Organize Sanayileri Genel Müdürü Fatih TURAN İle sanayi yatırımlarını değerlendiren iş insanları istihdama ve teknolojiye yönelik çalışmalar Lojistik Merkez Üssü ile ilgili bilgilendirmede bulundular.

Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna TURAGAY ilede bir araya gelen sanayiciler çalışmaları değerlendirdiler.

S.S İstanbul Birlik İşletme Kooperatifi Başkanlığını yürüten Celil Yıldırım başkanlığında geçtiğimiz hafta Edirne Valisi ile bir araya gelen sanayiciler Ankara ziyaretleri kapsamında proje detayları ve Lojistik Merkez Üssü ile ilgili çalışmalara hız verdiler. Sanayi arsası alanındada çalışmalarını tamamlayan heyet ile önümüzdeki günlerde Lonca Medya olarak gerçekleştireceğimiz röportajlarımızla haberin detaylarını değerlendireceğiz.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku