Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Stop Grup İhracat Hedeflerini Büyüttü

Stop Grup Yıl Sonu Kahvaltısında Çalışanları İle Bir Araya Geldi

Stop Grup yöneticileri ve çalışanları yılın son gününde düzenledikleri geleneksel kahvaltı programında bir araya geldiler.

Çit, bariyer, spor, enerji ve inşaat alanlarında hizmet veren bir firma olan Stop Grup özellikle çit ürünleri ve bariyer ürünleri yani mantar bariyer, roadblocker gibi ürünler konusunda uzmanlaştığı bilinmekte. Türkiye’nin gelmiş olduğu noktada ciddi bir güvenlik ürünleri ihtiyacı konusunda bu ürünlerin üretimini yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaya çalışan ve yurt dışındaki maliyetlerin oldukça altında mantar bariyer ve roadblocker üreterek altı yıl gibi kısa bir sürede yurt içinde başarılı projelere imza atarak kendisini kanıtlamış ve aynı zamanda yurt dışı projelerinde de göstermiş olduğu performansla yaklaşık yirmibeş ülkeye ihracat yapar hale gelen bir firma olan Stop Grup yıl sonunda çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıda iş ortakları ve çalışanlarıyla bir araya gelerek 2020 için yeni hedefler belirleyen Stop Grup, 2020 yılında büyük bir ivme yakalamak için var gücüyle çalışarak ‘‘daha çok üretim ve daha çok ihracat” prensibiyle hareket ettiklerini ifade etti.

Stop Grup’un Kaya Otel’de düzenlemiş olduğu yılsonu kahvaltısında Stop Grup ekibi birbiriyle hediyeleşerek yeni yıl için duygu ve düşüncelerini kürsüden ifade ettiler. Yılsonu Kahvaltısı’nda Lonca Medya mikrofonlarımıza konuşan Stop Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin ve ekibi Stop Grup’un 2019 başarısını ve 2020 hedeflerini dile getirdiler.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku