Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Stop Grup Yıl Sonu Yemeğinde Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi

Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşları arasında yer alan Stop Grup 2021 yılının son gününde çalışanları ile Büyükçekmece Kaya Otel’de sabah kahvaltısında bir araya geldi. 2021 yılı değerlendirmesi ve 2022 hedefleri üzerinde istişare toplantısı özelliğinide taşıyan kahvaltıda iş insanı Murat Şahin ve Ali Tosun ve şirket çalışanları Stop Grup ile ilgili değerlendirmelerini yaptılar.

Stop Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sanayici İş İnsanı Murat Şahin Çok Ciddi Beklentilerim Var!

Geleneksel hale getirdiğimiz kahvaltılarımızı yıllardır yapıyoruz. Bu kahvaltılar bizim hem seneyi bitirmemiz, hem yeni seneye hazırlanma ve Stop Grup ailesinin bir arada olmasını sağlayan bir unsur olarak çok önemsiyorum. Türkiye’de kriz, Dünya’da kriz, sağlık çok kötü durumda hem Türkiye’de hem Dünya’da ülkeler kapılarını kapattılar, hiç bir yere ürün gönderemedik, pazarlamacı gönderemedik. Üretim yapamadık. Hammadde sorunu yaşıyoruz, gerçekten Dünya”da kötü bir zaman, bu kadar kötü bir denge 2021 yılına yığılması insanları huzursuz ve mutsuz etti. Bu mutsuzluk Stop Grup’ada yansıdı. Bizde bir dizi problemler yaşadık, kayıplar yaşadık, üretimde sıkıntılar yaşadık ama buna rağmen bu kriz ortamından başarılı bir şekilde çıkmayı başardık. Bunun ben bir ekip olduğunu düşünüyorum. Pazarlamasından üretimine, üretimden, deposuna, montajına bu işin tutunma aşamasındaki muhasebenin başarısına, kesinlikle Stop Grup 11 yıldır açıldığından beri en iyi ekip ile yoluna devam ettiğini düşünüyorum. Bu ekip ile 2022 yılında çok daha büyük başarılara imza atacak, yürekten inanıyorum. Gelmiş olduğumuz nokta bu sene yaşamış olduğumuz krizlerden sonra seneyi iyi bir şekilde bitirmek zaten başlı başına çok önemli bir unsurdu.

2022 yılında ticari kanalında siyasilerin atmış olduğu adımlar ile daha iyi olacağını düşünüyorum. Ülkeler kapılarını tekrar açmaya başlayacak, pandemi biraz daha azalacak, belki bitmeyecek ama ciddi anlamda azalacak, uluslar arası ticaretimiz artacak. Biz yapmış olduğumuz ürünlerle bugüne kadar  çit ve bariyer sektöründe ciddi başarılar elde ettik. Bu sene Türkiye’nin ilk paraşüt similatörünü yani dikey rüzgar tünelini üretmekle başarılarımızı taçlandırdık. Bu taçlandırma bizim yurt içinde Askeriye ve Devletle çalışmada önümüzü açacaktır. Çok ciddi beklentilerim var ama bu beklentileri tek başıma asla başaramam, arkamdaki ekibime sonuna kadar güveniyorum. Bu ekip sizsiniz arkadaşlar, çok ciddi şeyler yapacağımızı düşünüyorum. Önce 2022 yılında herkese sağlık ve huzur düşünüyorum, devamı kendiliğinden gelecektir. Hepinizle gurur duyuyorum çok teşekkür ederim emeğinizden dolayı sağolun varolun sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Stop Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Tosun Hedeflerimize Ulaşacağız

2021 yılının zorlu bir sene olarak geçtiğini biliyoruz. Stop Grup aileside bu olumsuzluklardan etkilendi, etkinlenmedi desek yalan olur, bizim gibi bizim sektörümüz dışındaki gruplarda aynı şekilde etkilendiler. Biz inşallah 2022 hedeflerimizde bu ekonomik sıkıntıları geride bırakıp hedeflerimize ulaşacağımızı düşünüyoruz. 2022 yılının hepimize hayırlı uğurlu olmasını, sağlık, mutluluk kazanç getirmesini diliyorum. Hepinizi öpüyorum. Bu ekip işi, tek başına bir şey olmuyor. Onun için herkesin elini taşın altına koyup ileri hedeflerimize ulaşmamız için elini taşın altına koyacağını düşünüyorum, hepinizi seviyorum sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Stop Grup çalışanlarınında 2022 yılı ve şirket ile ilgili düşüncelerini paylaştığı kahvaltı programı hatıra fotoğrafı sonrasında tamamlandı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku