Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Tarihi Çenberlitaş Börekçisinden Yeni Şube

Tarihi Çenberlitaş Börekçisi Yeni Şubesini Bağcılar Meydan’da Açtı

TARİHİ ÇENBERLİTAŞ BÖREKÇİSİ YENİ ŞUBESİNİ BAĞCILAR’DA AÇTI

Tarihi Çenberlitaş Börekçisi; börek, pide ve poğaça konusunda uzmanlaşmış, uzman ekibi ile bilgi ve birikimini sürekli artırarak yenilemektedir. Tarihi Çenberlitaş Börekçisi, ürünlerini özenle sunma konusunda elde ettiği tecrübe, bilgi ve birikimini yeni şubeler açarak lezzet tutkunlarıyla paylaşmayı ve buluşturmayı hedeflemektedir. Tarihi Çenberlitaş Börekçisi, yeni lezzet durağını Bağcılar Sancaktepe Mahallesi’nde merkezi bir noktada açarak hizmet vermeye başladı.

İstanbul’da markalaşarak büyüyen ve yeni şubeleri ile lezzetlerini daha fazla insanla buluşturmayı hedefleyen Tarihi Çenberlitaş Börekçisi açtığı yeni şube ile kaliteli hizmet anlayışına devam ediyor. Tarihi Çenberlitaş Börekçisi’nin Bağcılar’daki yeni şubesinin açılışına iş camiasından misafirler gelerek ”hayırlı olsun” mesajlarını Lonca Medya mikrofonlarımıza ileterek Tarihi Çenberlitaş Börekçisi’nin lezzetlerine hayran kaldıklarını ifade ettiler. Bağcılar Belediyesi tarafından hijyen alanında en hijyenli işletmeler arasında seçilen Tarihi Çenberlitaş Börekçisi, hijyen kurallarına uymayı prensip haline getirerek toplum sağlığını koruyarak vatandaşa kaliteli gıda hizmeti vererek büyümeyi hedeflemektedir.

İşletme dekorasyon ve tasarım uygulamalarında Haymana Mimarlık işletmesini tercih eden, Tarihi Çenberlitaş Börekçisi ziyaretçilerden hem tasarım ve dizayn görüntüsüyle hemde bir birinden kaliteli ürünleriyle tam not aldı.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku