Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Kurulunu Yaptı

Trabzon Dernekleri Federasyonu 6.Olağan Genel Kurul toplantısı sonrasında Beylikdüzü Trabzonlular Dernek Başkanı Ali Osman Esertaş, Dernek yönetim kurulu üyesi Zeynep Keleşoğlu, Çatalca Trabzonlular Derneğinden Hasan Limanoğlu ve Özcan Birlik listede asil üyeliğe seçildiler.

Trabzon Dernekleri Federasyonu 6.Olağan Genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. Açılış ve yoklama sonrası divana genel kurul yetkisinin verildiği, saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan genel kurulda TDF Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu konuşmasını gerçekleştirdi.

Yönetim kurulu faaliyet ve kesin hesaplar denetim kurulu raporunun okunması, yönetim kurulu ve denetim kurulunun ibrasına geçildi.2021-2023 yılı çalışma dönemi programı ve tahmini bütçeninde görüşülüp oylanması sonrasında asil ve yedek üyelerinin seçilmesine geçildi. TDF Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu 6.Olağan Genel Kurul sonrasında yeniden başkanlığa seçildi.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku