Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Arap Makyaj Dünyası’na Güven Veren Marka Ödülü

Arap Makyaj Dünyası’na Güven Veren Marka Ödülü

19 Temmuz’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen 33. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi’nde ”Yılın Güven Veren Marka” ödülünü Arap Makyaj Dünyası adına Arap Makyaj Dünyası CEO’su İş Kadını Rabia Akyel aldı.

33. Uluslararası Tüketici Zirvesi gala gecesi ve ödül töreni Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşti. İş, sanat ve medya dünyasından birçok önemli ismin katıldığını gecenin sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu yaptı.

Açılış konuşmasını Lob’in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun gerçekleştirdiği 33. Uluslararası Tüketici Zirvesi, yurtiçi ve yurt dışından değerli konukların ağırlandığı zirvede, dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisinden biri olma yolunda ilerleyen Türkiye’nin, imalat ve hizmet sektöründe kalite adına gelmiş olduğu yer kamuoyuyla paylaşılırken zirvede ”tüketici alışkanlıklarına pandemi etkisi ve hijyen konuşuldu.

Sanat, sivil toplum, siyaset, bürokrasi, iş ve basın dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı programda ”Arap Makyajı Dünyası” markası ile tanınan Arap Makyaj Dünyası CEO’su İş Kadına Rabia Akyel ödülünü alırken kürsüde girişimcilik üzerine önemli mesajlar verdi. Arap Makyaj Dünyası’nın başarısının sırrını Lonca Medya mikrofonlarına anlatan Arap Makyaj Dünyası CEO’su İş Kadını Rabia Akyel, kadınların iş hayatındaki rolünün önemine değinerek girişimci olmak isteyen kadınlara cesaret verdi.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku