Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Usluca Köyü 60’ncı Yılını Kutladı

Çamoluk Usluca Köyü 60’ncı yılını düzenlediği köy etkinlikleri ile kutladı.  Dernek başkanlığını iş insanı İsmail Aydın’ın yaptığı Usluca Köyü Derneği İstanbul faaliyetleri ile birlikte Giresun Çamoluk Usluca Köyü muhtarlığı ile birlikte düzenlemiş olduğu etkinlikler ile dikkat çekiyor.

Bir Arada Olmanın Mutluluğunu Yaşadılar

Kuruluşundan günümüze 60 yılı geride bırakan Çamoluk Usluca Köyü Derneği Eyüp Belediyesi Kemerburgaz Mesire Alanında düzenlemiş olduğu şenlik organizasyonu ile hem köy ağasını seçmiş hemde etkinliğe katılım sağlayan Usluca Köylüleri ve misafirleri ile bir araya gelerek ses sanatçıları eşliğinde horon ve halay çekerek bir arada olmanın ve birlikte olmanın güzelliğini yaşatmıştı…

60 Ncı Yılında Köy Ağasını Tanıttılar

Kemerburgaz etkinliğinde köy hizmet yarışı için köy ağası seçilen iş insanı Sinan Dokgöz’ü köy halkı ile tanıştırmak hemde köy halkı ile bir arada olmak adına düzenlenen etkinliğe Çamoluk Kaymakamı Furkan Berber, Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz, Çamoluk Dernek Başkanı Hacı Canik ve yönetimi ile birlikte çevre köylerinin dernek başkanları ve yönetimleride katılım sağladılar.

Sazlı, Sözlü, Halaylı, Horonlu Etkinlikleri İle Dikkat Çekiyorlar

Çamoluk Usluca Köyünde düzenlenen 60 ncı yıl etkinliklerinde Sevda Gül, Onur Aydın, Filiz Ağar gibi sanatçılar yer alırken etkinliğin sunumunu ise Aytaç Öksüz ve Usluca Köyü Dernek başkanlığınıda yapmış olan Selçuk Dokgöz birlikte sunarken Zurnacı İsmail ise davul zurna ekibiyle etkinliğe renk kattılar. Çamoluk Usluca Köyü Dernek Başkanı İş İnsanı İsmail Aydın yapmış olduğu açıklamada ise dernek olarak sosyal ve kültürel faaliyetlerin artarak devam edeceğini ifade ettiler.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku