Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Vedat Uğurlu Deniz Canıları Müzesini Ziyaret Etti.

Türkiye’nin Tek Cruise Gemisi İşletmecisi ve Miray International CEO’su Vedat Uğurlu, Beylikdüzü’nde Balıkçı Kenan’ı ve Türkiye Deniz Canlıları Müzesi’ni ziyaret etti.

Beylikdüzü ilçesinde bulunan ve Türkiye’de eşi ve benzeri olmayan müzede alışıla gelmiş heykel ve tarihi eserlerin ötesinde mumyalanmış bir çok deniz canlısını Balıkçı Kenan Türkiye Deniz Canlıları Müzesi’nde bir arada görmek mümkün. Müze deyince ilk akla gelen heykel, tarihi eser ve antikaların bir araya toplandığı yer gelirken bu müzede ise mumyalanmış deniz canlıları sergileniyor.

Beylikdüzü ilçesinde bulunan eşi benzeri olmayan Türkiye Deniz Canlıları Müzesi ziyaretçilerinin akınına uğradığı gibi Miray International CEO’su Vedat Uğurlu’nun da ilgisini çekti.

Miray International CEO’su Vedat Uğurlu, Dünya ve Türkiye sularında nesli tükenmeye başlayan deniz canlıları başta olmak üzere, mumyalanan yüzlerce deniz canlısı Beylikdüzü ilçesinde kurulu Balıkçı Kenan Tesisleri bünyesindeki Türkiye Deniz Canlıları Müzesi ziyaretinde büyülendiğini ifade etti. Miray International CEO’su Vedat Uğurlu, Balıkçı Kenan ile birlikte Dünyada ve Türkiye’de bir eşi daha olmayan binlerce deniz canlısının her birinin özenle mumyalandığı müzeyi gezdiler.

Beylikdüzü ilçesinde bulunan ve Türkiye’de eşi ve benzeri olmayan müzede alışıla gelmiş heykel ve tarihi eserlerin ötesinde mumyalanmış bir çok deniz canlısını bir arada görmek mümkün olduğunu ifade eden Balıkçı Kenan, Denizcilik sektöründe başarılara imza atan Vedat Uğurlu ile birlikte Lonca Medya mikrofonlarına konuştular.

Haber: Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku