Büyükçekmece
Büyükçekmece Firma Rehberi

Beylikdüzü Kaymakamlığı Kan Bağış Kampanyası Düzenledi

Dünya kan bağış gününde İstanbul Valiliği-Kızılay işbirliği ile  kampanya başlatıldı.

İstanbul Valiliği ve Türk Kızılay iş birliğinde 14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Dünya Kan bağışçıları günü nedeniyle İstanbul Valiliği, kaymakamlıklar ve Kızılay işbirliği ile kan bağış etkinliği düzenlendi. Beylikdüzü kaymakamı Dr.Mustafa Altınpınar öncülüğünde başlayan ve 3 gün sürecek kan bağışı kampanyası Beylik Pazarı önünde kurulan çadırlarda başlatıldı.

Beylikdüzü Kaymakamı Dr.Mustafa Altınpanar Kan Bağışında Bulundu

“İstanbul Valiliği, 39 İlçe Kaymakamlığı ve Türk Kızılay İşbirliğiyle Kan Bağışı etkinliğini Beylikdüzü Kaymakamı Dr.Mustafa Altınpınar kan bağışında bulunarak başlattı. Beylikdüzü ilçesinde 3 defa kan verdiğini ifade eden Altınpınar ”Kan veren Can verir” sloganı ile Türk Kızılay’ının stoklarının ”Pandemi” nedeniyle düşmesi nedeniyle vatandaşları kan vermeye davet etti.

 

”14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü” kapsamında, İstanbul Valiliği, 39 ilçemizin Kaymakamlığı ve Türk Kızılay’ı işbirliğiyle İstanbul genelinde 41 noktada Kan Bağışı etkinliği gerçekleştirildi.

Beylikdüzü ilçesinde düzenlenen kan bağışı etkinliğine Beylikdüzü Kaymakamı Dr.Mustafa Altınpınar, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı, Beylikdüzü AK Parti ilçe başkanı Mustafa Günaydın, Beylikdüzü CHP İlçe Başkanı Av.Taşkın Özer, Beylikdüzü MHP İlçe Başkanı Ali Aydın, Beylikdüzüspor Kulübü Başkanı Metin Aydın, Beylikdüzü Kamu Kurum ve kuruluşları temsilcileri, Siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu başkan ve yöneticileri ile basın mensupları katılım sağladı.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku